|

Kopā ar draugiem no Skrīveriem

Decembris ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad esam kļuvuši klusāki, mierīgāki un gaišāki. 4.decembrī Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skolā viesojās draugi no Skrīveru mūzikas un mākslas skolas, lai kopā pamuzicētu, iegūtu jaunu pieredzi, dāvātu viens otram mūzikas burvību, sniegtu dzīvesprieku un jautrību.

Draudzības koncertā „Kopā jautrāk!” satikās aktīvi, talantīgi, dzīvespriecīgi audzēkņi, kuri mīl mūziku un, kuriem patīk spēlēt dažādos instrumentālos ansambļos. Ar patiesu interesi gaidījām mūsu ciemiņu uzstāšanos. Visus iepriecināja skolas orķestris „Sateka’’ – vadītāja pedagoģe Marita Vaivode. Iepazinām orķestra muzikāli izjusto spēli. Novēlam turpināt mīlēt mūziku, izprast to un attīstīt savas dotības.

Mūsu skolas mūzikas nodaļas audzēkņi veltīja muzikālus sveicienus izpildot gan solo skaņdarbus, gan kolektīvi muzicējot un izdziedot skaistas dziesmas par Ziemassvētkiem, kuras ļauj mums sajust svētku tuvošanos. Koncerta izskaņā tika iesaistīti visi koncerta dalībnieki ,lai vienotos kopīgā dziesmā „Priecīgi Ziemassvētki klāt ”- jutām prieku par šo satikšanos un jutām apņemšanos turpināt skaisto sadraudzības tradīciju.

Pēc skaistā koncerta vakara gaitā turpinājās jautras kopīgās spēles un rotaļas. Pedagogi varēja pārrunāt svarīgāko, atceroties aizgājušo gadu, apspriesties un padalīties ar jaunām idejām, ko gribētu sasniegt nākamajā gadā.

Lai balts zied Ziemassvētku laiks un laimes zvaigzne Jaunajam gadam!

Kultūras metodiķe Ilva Kaulača