|

Mācību gads mākslas nodaļas 15 gadu jubilejas zīmē

2013./2014. mācību gadu Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola uzsāka ar 110 audzēkņiem Mūzikas un mākslas skolas pirmklasnieki Pēc mākslas nodaļas 15 gadu jubilejas “Ceļojums mākslas pasaulē” profesionālās ievirzes izglītības programmās – 60 mūzikas nodaļā un 50 mākslas nodaļā. Interešu izglītības programmas mācīsies 24 audzēkņi. 2013. gada pavasarī un rudenī kopā esam uzņēmuši 33 jaunus audzēkņus – 14 mākslas nodaļā, 8 mūzikas nodaļā un 11 dažādās interešu izglītības programmās.

Varam lepoties arī ar jauniem skolotājiem. Ar šo mācību gadu kori un vokālo ansambli vadīs Iveta Mežajeva, bet vijoļspēli mācīs Rūdolfs Bahmanis. Arī darbinieku sastāvā ir nelielas izmaiņas – kolektīvā uzņēmām Sandru Ozolu.

Šis mācību gads ir īpašs mākslas nodaļai, kura pie mūzikas skolas uzsāka darbību tieši pirms 15 gadiem. Atzīmējot šo jubileju, skolotāji kopā ar audzēkņiem Reini Jurku, Montu Antonoviču, Gerdu Osokinu un Patrīciju Laurinoviču bija sagatavojuši brīnišķīgu literāru, muzikālu un vizuālu „Ceļojumu mākslas pasaulē”. Šajos gados mākslas nodaļas audzēkņu radītie darbi atraduši mājvietu un izdaiļo sienas ne tikai skolā, bet daudzās Madlienas pagasta un Ogres novada iestādēs. Mākslas nodaļā strādājuši daudzi brīnišķīgi skolotāji, taču skolotājas Inta Putniņa Cīrule, Vineta Kazeka un Skaidrīte Krīgere palikušas uzticīgas skolai un strādā kopš nodaļas atvēršanas. Vairāk kā desmit gadus skolotāji ir arī Edīte Lase un Raimonds Vērpējs, bet skolotājs Andis Bičevskis ik pa laikam pievienojas skolotāju kolektīvam, ja izveidojas koka mākslas grupas.

Sveicot jaunajā mācību gadā un mākslas nodaļas 15.jubilejā, novēlu pacietību, radošumu, gribasspēku un nezūdošu interesi par mūziku un mākslu.

Skolas direktore Vita Ervalde